Розвинути в собі лідерські якості, підготуватися до змін у житті та розпочати власну справу. На Дніпропетровщині для бійців АТО відкривають Школу лідерства. Навчання безкоштовне. Початок занять 20 січня. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 

«Курси англійської мови, ІТ-програмування, семінар з фрілансу, тренінги, спортивні змагання, пісні та бальні танці. Все це команда ДніпроОДА організовує для повернення демобілізованих до мирного життя. Незабаром на Дніпропетровщині відкривається Школа лідерства для бійців АТО. Провідні українські тренери з Центру розвитку лідерства допоможуть демобілізованим розкрити в собі потенціал, визначитися та розпочати справу життя», – наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Заняття у Школі лідерства для бійців АТО розпочнуться 20 січня у Кривому Розі. Тренінги проходитимуть у п’ятницю, суботу та неділю протягом 1,5 місяця. Провідні українські експерти допоможуть бійцям АТО відкрити в собі лідерські якості, набути впевненості та розпочати власну справу.

Тренінги для демобілізованих безкоштовні. Щоб стати учасником проекту достатньо заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/MfCwk2AUJ9YzDeF32.

Школа лідерства на Дніпропетровщині – це спільний проект Центру розвитку лідерства, Дніпропетровської обласної спілки ветеранів АТО та команди Валентина Резніченка.

15895311_1316536625073273_1097028361970253071_n