1 квітня на Дніпропетровщині розпочнеться місячник здоров’я для учасників АТО. Бійці зможуть пройти професійний медогляд у терапевтів, хірургів, невропатологів, офтальмологів, стоматологів та психіатрів. Без довгих черг та блукань по кабінетах. Про це повідомила радник голови ОДА Ольга Горб.  
 «Дуже важливо щоб хлопці, які повернулися з війни, швидко відновили сили, покращили самопочуття і змогли пристосуватися до мирного життя. Саме тому в області стартує місячник здоров’я для учасників АТО. Військовослужбовці  зможуть пройти безкоштовний професійний медогляд. Для прийому хлопців виділили окремі кабінети у півсотні міських та районних лікарень. Це допоможе пришвидшити процес обстеження та уникнути черг», – зазначила Ольга Горб.
Терапевти, хірурги, невропатологи, офтальмологи і ЛОРи будуть приймати ветеранів та учасників АТО не тільки в будні, а й по суботах. Військовим також запропонують пройти флюорографію, зробити кардіограму, здати загальні аналізи. Огляд стоматологом та бесіда з психіатром – за бажанням.  
Групи спеціалістів виїжджатимуть до віддалених сіл і додому до тих вояків, які за станом здоров’я не можуть потрапити у лікарню самостійно.
За результатами медоглядів бійцям розроблять індивідуальні програми реабілітації, нададуть довідки, необхідні для оформлення путівок до санаторіїв.
Отримати додаткову інформацію щодо проведення медоглядів можна у Центрі допомоги учасникам АТО і членам їх сімей при Дніпропетровській ОДА за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), (1-й поверх). Телефон: (056) 742-86-62.
За останні 2 роки із зони АТО демобілізовано понад 10 тисяч  вояків з Дніпропетровщини. У квітні додому повернуться ще близько 5 тисяч захисників Батьківщини.

24