На Дніпропетровщині пройшов третій турнір з риболовлі серед АТОвців та їхніх рідних. До нього приєдналися понад 100 учасників. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО облдержадміністрації.

 «Щороку організовуємо рибалку для АТОвців та їхніх рідних. На природі збирається велика дружна компанія однодумців. Час летить непомітно. Це і змагання, і відпочинок, і реабілітація. Тож маємо чудові відгуки від учасників турніру», – розказала начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

 Цього разу турнір проходив на ставку у Покровському районі. Ввечері першого дня для учасників виступали лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО» та була смачна вечеря. Зранку другого дня розпочалися змагання. Переможців визначали у понад 10 номінаціях. Наприклад, відзначили учасника, який першим спіймав рибу й того, хто отримав найбільший улов.

 «Від турніру у мене – найкращі враження! Люди приїжджають сім’ями, обмінюються телефонами, потім дружать. Це згуртовує. Ми більше говоримо не про війну, а про мирне небо», – поділився АТОвець Віктор Каперцов.  

 Турнір з риболовлі проходить третій рік поспіль.

На Дніпропетровщині понад 100 АТОвців та їхніх рідних приєдналися до турніру з риболовлі