У Дніпрі пройшов «Бузковий бал», який зібрав сто АТОвців та волонтерів області. Учасники танцювали повільний вальс та запальне ча-ча-ча. Свято танцю уже вдруге для них організувала команда Валентина Резніченка.

9

«Коли організовували у 2016-му «Різдвяний бал», припускали, що свято танцю стане традиційним. Сьогодні ми в цьому упевнені. Весняний бал об’єднав пари із Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя. Такі хореографічні вечори сприяють фізичній та психологічній реабілітації українських захисників та волонтерів», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 14

Весна, краса та любов – на «Бузковому балу» вражали мужністю та грацією сто бійців АТО та волонтерів.

10

До танцювальної сотні увійшли учасники із різних міст та районів Дніпропетровщини. Місце зустрічі – КСК «Шинник».

18

Сергій та Наталія Копчик приїхали з Нікополя.

 «Ми давно прагнули потрапити на такий бал. У Нікополі це рідкість. Тому дуже зраділи, коли дізналися, що у Дніпрі проводиться таке свято. Знайшли тренера, декілька місяців ходили не репетиції. Своїм танцем вшануємо захисників України», – каже Сергій Копчик.

12

У жінок – вишукані сукні, у чоловіків – екстравагантні костюми. Такий дрескод свята.

1

Головне оздоблення балу – весняні квіти.

2

Вони могли стати прикрасою зачіски чи вбрання.

4

«Пари готувалися три місяці. У програмі два обов’язкових танці – повільний вальс та ча-ча-ча. Крім того, чимало сюрпризів та майстер-класів, – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. – Вирішили, що такі бали будуть проходити, як мінімум, на Різдво. Наші танцюристи не хочуть зупинятися, репетиції будуть продовжуватися».

 19

Повільний вальс неквапливий. Треба заповнювати музику роботою колін та стоп, щоб рухи були плавними.

13

У латиноамериканському ча-ча-ча багато дрібних рухів, і танцюрист повинен встигнути їх виконати.

6

Для криворожан Максима Коваля та Юлії Король – це перший бал і перший танцювальний досвід. Кажуть, до репетицій підійшли відповідально. Розучували танці і на заняттях, і вдома, і навіть на вулиці.

 «Потрапили випадково. Йшли якось по парку, зустріли знайомих. Вони й питають: «Не хочете спробувати? Ви ж були активними волонтерами, допомагали». Відповіли: «Звичайно, хочемо». Якби у той день не йшли тією вулицею, то навряд чи були сьогодні на балу. Раді долучитися до такого заходу», – каже Максим.

«Такі бали – рідкість, як весілля чи випускний. Тому готуєшся з душею.  Піднімається настрій, отримуєш позитивні емоції. Хочеться збиратися з таких приводів частіше», – говорить Юлія.

3

Усі учасники змагалися за звання кращої танцювальної пари. Її обирали глядачі голосуванням.

16

Приз глядацьких симпатій – у волонтерів Майї Норкіної та Руслана Борисова. Хлопець у 2014-му вивозив мирних жителів із зони АТО. Попав під обстріл бойовиків. Отримав вісім поранень – вижив усім смертям наперекір. На балу вальсував в інвалідному візку.

«На «Різдвяному балу» був гостем, на весняному став учасником. Коли тренувалися, спочатку не потрапляли в музику, не виходили деякі елементи. Але з часом навчилися. Коли постало питання, який ставити танець, вирішили вальс під іспанську «Hijo de la luna». Це був сюрприз. До останнього все тримали в таємниці», – каже Руслан Борисов.

 17 (1)

У номінації «Кращий дебют» перемогли Анна Слищук та Сергій Безуглий.

7

Приз «Міс Чарівність» взяла Владислава Шумейко.

11

Приз «Містер Галантність» дістався Юрію Миколюку.

5

Це вже другий бал для АТОвців та волонтерів. Перший відбувся наприкінці 2016-го року.