Два десятки пар АТОвців, волонтерів та їхніх рідних до Бузкового балу-2019 готові. Танцювальна феєрія – вже 13 квітня у Павлограді. Долучитися до свята весни і грації можуть усі бажаючі, розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Весняні та різдвяні бали для АТОвців та волонтерів давно стали традицією. Їх влаштовуємо третій рік поспіль. І репетиції, і участь у самому святі сприяють якомога швидшій адаптації до мирного життя. А ще – це чудова нагода провести час разом із рідними людьми та побратимами, – зазначила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Вперше вирішили провести бал не в обласному центрі. Так до танцювального свята зможуть долучитися і бійці з районів. На Бузковому балу-2019 власні номери представлять і три пари з Павлограда, решта – постійні учасники з Дніпра».

 Бал пройде вже 13 квітня у павлоградському палаці культури «Мир». За традицією, він буде благодійним.

«Всі охочі зможуть передати кошти на лікування пораненого бійця з Павлограду, за життя якого наразі борються медики лікарні ім. Мечникова», – сказала Наталія Шуліка.

 На святі гратимуть два військові оркестри. Будуть і колективні виступи, і сольні номери, і різноманітні танцювальні ігри, додала Наталія Шуліка.

Відкриття балу – о 16:00. Вхід вільний.