Вони за покликом душі, не чекаючи мобілізації, відправилися захищати Батьківщину. Україна відзначає День добровольця.  Тих, хто віддав життя за мир на рідній землі, вшанували на Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації.

 

Подвиг українських добровольців вшановували на Алеї пам’яті біля Дніпропетровської ОДА

Зібралися представники керівництва області, військові, рідні загиблих, небайдужі мешканці регіону

«Пішов на війну добровольцем, щоб у мене вдома було тихо та спокійно. Щоб мої діти вчилися, нормально жили мої батьки та друзі», – поділився ветеран батальйону Айдар  Віталій Ченцов.

Учасники зустрічі заспівали Гімн України

Схилили голови в пам’ять про тих, хто так і не повернувся додому

Разом помолилися за загиблих

«Для тих, хто брав участь у війні, сьогодні – день суму. Адже ми зустрічаємося, щоб згадати наших загиблих побратимів, – зазначив доброволець батальйону Дніпро-1 Роман Зіненко. – У 2014-му військкомат мене не брав, тож довелося йти добровольцем. Почалося все з Дніпра, потім були Донецька область, Маріуполь, Іловайськ».

Квіти – у пам’ять про полеглих

Учасники зустрічі вклонилися Героям, які боролися за майбутнє всієї країни

«У 2014 році хлопці добровільно йшли у військові комісаріати і записувалися до військових підрозділів. Це були не професійні бійці. Але вони не побоялися захищати країну. Слава справжнім Героям!», – сказала начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Із Дніпропетровщини на фронт добровольцями пішли тисячі мужніх чоловіків та жінок

І нині багато з них, набравшись бойового досвіду, продовжує боронити Україну на передовій.