У Дніпрі на Алеї пам’яті згадали АТОвців, які загинули влітку 2014-го. На панахиду зібралися рідні та побратими воїнів. Вшанувати пам’ять Героїв прийшли й просто небайдужі дніпряни, повідомила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Дуже важливо пам’ятати про подвиг тих, хто став на захист цілісності та незалежності нашої країни. Такі дати, як 31 липня, стали чорними днями для багатьох родин. Тож ми будемо влаштовувати такі вечори пам’яті, щоб разом згадати про кращих синів України», – розповіла Наталія Шуліка. 

На вечір пам’яті прийшли рідні, побратими загиблих, мешканці Дніпра –..

..разом згадати Героїв..

..та помолитися за них

31 липня 2014 року 25-та окрема повітрянодесантна бригада потрапила під ворожий обстріл під Шахтарськом

 

Чотири роки минуло з того трагічного літнього дня 

«Ми декілька діб були в оточенні, відстрілювалися в усі боки на відстані, як то кажуть, «кидка гранати», – згадує боєць 25-тої окремої повітрянодесантної бригади Денис Чепіга. – У тих боях втратив друга, нашого снайпера Віталія Гордієнка. Він закрив мене від куль своїм тілом, коли падав. Прийняв на себе близько півсотні куль. Мені «пощастило» більше – влучило лише чотири»

 

Пам’ять Героїв вшанували хвилиною мовчання.. 

..та квітами 

На вечір пам’яті прийшли і представники Дніпропетровської облдержадміністрації

Трагічні події під Шахтарськом згуртували цих людей

Разом вони згадують близьких 

Хтось втратив сина,.. 

..хтось – чоловіка 

«Війна забирає кращих, – поділилася вдова загиблого Анна Лащенко. – Я втратила чоловіка Максима. Разом із ним під Шахтарськом поліг і його брат-близнюк Артем. Максим був найкращим батьком та чоловіком. Зараз доньці вже дев’ять. Ми пишаємося нашим Героєм і дуже сумуємо за ним» 

На вечорі кожен згадував найдорожчих 

Герої залишатимуться навічно живими