Лауреати першого всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО» підкорюють Україну. В травні бійці виступили з авторськими композиціями на гала-концерті у Дніпрі, а вже в серпні вирушили на гастролі.  Хлопці виконали свої проникливі пісні у Знам’янці Кіровоградської області. Наступний концерт – у Миколаєві. Там зірок атошної  пісні чекають вже в середині вересня. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
 
«На гала-концерті «Пісні, народжені в АТО» в Дніпрі тисячам людей полюбилися проникливі пісні бійців про справжню дружбу, надію, відвагу. Послухати авторські композиції вживу захотіли мешканці й інших міст України. Лауреати фесту вирушили на гастролі, – розповів очільник області Валентин Резніченко. – Щоб можна було у будь-який час послухати улюблені композиції лауреатів фестивалю,записали диск. Його презентуємо вже у вересні».
 
На концерті у Знам’янці патріотичні пісні виконали місцеві артисти та  шестеро бійців-лауреатів фесту “Пісні, народжені в АТО”. Кожен військовий заспівав по три авторські композиції. Це були пісні, які вже полюбилися слухачам на гала-концерті у Дніпрі, та нові твори. Лауреат фестивалю Сергій Свинарчук обрав для свого виступу композиції про справжніх чоловіків, вірність Батьківщині та дружбу, перевірену випробуваннями.
 
«Я дуже зрадів пропозиції поїхати на гастролі. Вважаю, що такі концерти потрібно влаштовувати якомога частіше. Це і до проблем атошників увагу привертає, і сприяє патріотичному вихованню молоді, – поділився Сергій Свинарчук. –  Знам’янка виявилася привітним містом, нас дуже добре зустріли. У мене залишилися позитивні враження, тепер з нетерпінням чекаю наступного концерту».
 
Наступний концерт бійців відбудеться вже 17 вересня. Військових чекають у Миколаєві. Там  виступатимуть десятеро лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО».
 
У травні Дніпропетровська облдержадміністрація та обласна асоціація воїнів АТО організували у Дніпрі перший в Україні фестиваль «Пісні, народжені в АТО» . На гала-концерт з’їхалися 20 виконавців зі всіх куточків країни. Бійці співали про пережите на війні: від ліричних пісень до року та гумористичних замальовок. Послухати хлопців прийшли понад 1,5 тисячі людей. Фестиваль планують проводити щороку.

1