Композиції травневого Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО» видадуть окремим диском – так само, як музику з першого, минулорічного концерту. Про це розповів в інтервю інтернет-виданню «Інформатор» радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

«Думаю, що ідея з дисками – дуже добра. Будемо продовжувати цю традицію й щороку випускати диски зновими воєнними піснями. Українці вже заснували пласт нової культуриі  тепер його  треба  насичувати якісним матеріалом», – сказав Іван Начовний.

Заявки на участь у цьогорічному фестивалі можна подавати до середини травня, нагадав він.

«Не буде такого, що ми комусь відмовимо, а потім пошкодуємо про цеЗрештою, заявки можна подавати завжди, фестиваль відбудеться й у наступному році. Наші конкурсанти їздять з концертами по всій Україні, а значить, нових участників ми можемо починати «обкатувати» вже в концертних турах», – сказав Іван Начовний.

Координатор Центру допомоги бійцям АТО та їх рідним при ДніпроОДА Наталія Шуліка розповіла: бійці АТОвважають, що подібні пісенні фестивалі мають відбуватися не лише на Дніпропетровщині, але й в інших областях України.

«Ми цей  фестиваль започаткували, і вже другий рік проводимо за підтримки команди Валентина Резніченка, волонтерів  та спонсорів. Незрозуміло, чому цей досвід не перейняли інші області УкраїниЦе дуже правильне починання  Я неодноразово чула думки воїнів: для них дуже важливо, щоб подібні фестивалі проходили і в інших регіонах. Фестиваль вийде на більш високий рівеньякщо його підтримає держава. Завдяки пісням АТО ми зможемо виховати ще більше патріотично  налаштованої  молоді», – сказала Наталія Шуліка.

Повний текст інтерв’ю можна прочитати на сайті «Інформатора».

Перший фестиваль «Пісні, народжені в АТО» команда Валентина Резніченка та обласна асоціація воїнів АТО організували у Дніпрі у травні 2016-го. На концерт з’їхалися 20 виконавців з різних куточків країни. Після фестивалю учасники записали диск АТОшних пісень, який минулої осені презентували в Києві.

 4 (2)

 Композиції другого фестивалю «Пісні, народжені в АТО» вийдуть на диску (ІНТЕРВ’Ю)