Про загиблих товаришів, тугу за коханими та рідним домом. Два десятки виконавців вже виявили бажання приєднатися до фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Долучитися до події ще є час. Заявку на участь можна подати до 20 квітня.
«Два десятки виконавців подали заявки на участь у фестивалі авторських пісень. Це бійці з усієї України: Дніпропетровська, Кіровограда, Запоріжжя, Краматорська, Івано-Франківська. Вперше вірші та музика про події на Сході України пролунають з великої сцени», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
За кожною з авторських пісень про війну – життєва історія. Вони сповнені непідробними емоціями – сумом, надією, відвагою. А ще – армійським гумором.
«Одну з найзворушливіших пісень нам надіслав Станіслав  Паплінський. У 2015-му в Донецькому аеропорту броньований тягач, в якому знаходилися Станіслав і його товариші, вибуховою хвилею викинуло з естакади. Побратими чоловіка загинули, а його пораненого бойовики взяли в полон. У заручниках боєць провів 197 днів. Ці події лягли в основу проникливої пісні «Туман»,  –  розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка.
Організатори  фестивалю чекають виконавців, які готові поділитися своєю історією з широкою аудиторією. Виступити запрошують бійців АТО та військових волонтерів зі всієї України. Для цього потрібно до 20 квітня подати заявку на сайті фестивалю або на його сторінці в Facebook. Гала-концерт всеукраїнського фестивалю відбудеться 21 травня у літньому театрі Дніпропетровського парку Шевченка.

_1_14587368997010-D3E