Віднайти гармонію тіла й розуму, відновити фізичні сили й душевну рівновагу можна на заняттях із айкідо. АТОвці опановують японське бойове мистецтво на безкоштовних курсах. Заняття для них організувала обласна федерація айкідо за підтримки ДніпроОДА. Вісім хлопців вже долучилися до тренувань. Про це повідомила координатор Центру допомоги АТОвцям при облдержадміністрації Наталія Шуліка.

 

«Заняття спортом – один із способів реабілітації АТОвців. Адаптуватися до мирного життя хлопцям допомагають запливи на каяках, спортивні турніри, танцювальні бали, курси з айкідо. До занять з японського бойового мистецтва вже долучилися вісім бійців. Курси – безкоштовні. Записатися на них можуть усі бажаючі АТОвці», – зазначила Наталія Шуліка.  

 

Айкідо – сучасне бойове мистецтво, що поєднує в собі спорт, філософію і духовні практики. Вчить мудрості й гармонії, а головне – спрямоване на захист, а не на атаку.

 

«На заняттях з айкідо хлопці, перш за все, гармонізують тіло й розум. Тут можна набратися сил і відновити душевну рівновагу. Взагалі це чудовий спосіб реабілітації», – розповів президент обласної федерації айкідо Ігор Снітівкер.

 

Зі старту курсів двоє з АТОвців вже стали володарями поясів – коричневого та синього. В японській системі рангів це, відповідно, перший та другий учнівські ступені, додав Ігор Снітівкер.

 

Тренування з айкідо проходять тричі на тиждень у спорткомплексі ДНУ за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 12. Понеділок, середа, п’ятниця – з 19:00 до 21:00.

 

Записатися на курси можна в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА: м. Дніпро, пр. Поля, 1, 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62, (068) 679-89-61.

До безкоштовних курсів з айкідо вже долучилися майже з десяток АТОвців