Порятунок атошників, новий реабілітаційний центр, амбулаторії та сучасне обладнання. Дніпропетровщина – у трійці лідерів з розвитку медицини. Про це під час брифінгу у Дніпропетровську заявив заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Василишин.

        «Дніпропетровщина – сучасний регіон, один з найкращих за економічними показниками. З розвитку медицини область у трійці лідерів», – зазначив Роман Василишин.

        Перший заступник голови ОДА Олег Кужман зазначив, що з початку АТО медики області допомогли 6,7 тисячі атошників, понад 2,7 тисячі з них прооперували, 60 воїнів відправили на реабілітацію до Литви.

        У 2015-му в області відкрили перший реабілітаційний центр для воїнів АТО. Тут є лікувальні ванни та грязі, зал лікувальної фізкультури з сучасним обладнанням. До кожного – індивідуальний підхід. Курс реабілітації у центрі пройшли вже близько 70 бійців.

        За рік відкрито 7 нових амбулаторій: 4 – у Кривому Розі, 2 – у Нікополі та одну в Павлограді. В усіх зробили ремонт, придбали обладнання. У планах на 2016-й – ще 14 таких медзакладів. Гроші виділяють місцеві бюджети та Світовий банк. Зараз в області 409 амбулаторій.

Від магнітно-резонансного томографу до генетичного аналізатору: у 2015-му лікарні області отримали рекордну кількість медобладнання Загалом 46 одиниць. На це з обласного бюджету виділили 129 млн. грн.