Дізнатись більше про волонтерську діяльність, життя українських бійців та буремні події у зоні АТО приїхали до Дніпропетровська учні Марганецької школи №3. Діти відвідали діораму «Битва за Дніпро» і залишились у захваті від нещодавно відкритої виставки шевронів. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

        Екскурсію по місту школярі з Марганцю розпочали відвідуванням алеї Героїв біля ОДА. Наступною зупинкою їх подорожі стали діорама «Битва за Дніпро» та виставка шевронів, від якої діти залишились у захваті.

«Ми багато чули про виставку шевронів і були приємно здивовані, – розповідає директор Марганецької школи № 3 Наталія Куржанова. – Вона цікаво оформлена, просто дивитись приємно, не кажучи вже про зміст та історію кожного експонату. У книзі відгуків ми залишили наші враження від чудової колекції».

Діти з великою зацікавленістю познайомились з колекцією. Відчули, як сильно волонтери підтримують армію,  дізнались про різні підрозділи Збройних Сил України.

Колекцію шевронів зібрали волонтери, що працюють у куточку відпочинку для військових на Дніпропетровському вокзалі. Він приймає бійців, які їдуть до зони АТО або повертаються звідти. На знак подяки хлопці почали дарувати добродійникам свої нарукавні відзнаки. Їх назбиралося більше тисячі.

Заявку на групову екскурсію можна подати на електронну адресу olga.gorb.07@gmail.com.

_1_14625170169610-C44