У Дніпровському реабілітаційному центрі для учасників АТО відбувся майстер-клас з виготовлення карамельних цукерок. Як повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при ДніпроОДА Наталія Шуліка, такий своєрідний реабілітаційний захід організували вперше.

 «Вистави, концерти, шахові турніри – намагаємося урізноманітнити дозвілля хлопців, які відновлюють здоров’я у реабілітаційному центрі. Майстер-клас з виготовлення карамельок – новинка, проте бійцям вона припала до душі. Всі пригадали дитинство, настрій покращився. Це теж, свого роду, один з методів психологічної реабілітації», – розповіла Наталія Шуліка.

Ініціатор заходу – майстер карамелі Олена Габайдуліна. Вона звернулася до Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при ДніпроОДА – і пропозицію  підтримали.

«Всім людям потрібні позитивні емоції, а їх можна отримати лише тоді, коли робиш щось конструктивне, – зауважила Олена Габайдуліна.  – Раніше сама виготовляла цукерки та пригощала АТОвців, а потім вирішила навчити їх такої майстерності. Після повернення додому хлопці зможуть здивувати своїх близьких».

Незвичний майстер-клас прийшовся бійцям до душі.

«Мені сподобалось, – розповів боєць Олександр Павлов. – Одразу дитинство пригадав, коли з пластиліну ліпив. Цукерку в формі серця виготовив для дружини, зайчика – для племінниці».

 «Звик купувати солодощі в магазині, а виявляється їх можна виготовляти власноруч. Взагалі цікаво та незвичайно. Таке заняття дозволяє відкрити в собі художні здібності», – зазначив боєць Володимир Саричев.

           Майстер-класи з виготовлення цукерок планують проводити для бійців АТО й надалі.

1 Підготовка до майстер класу. Приготування самої карамелі.

Підготовка до майстер класу. Приготування самої карамелі.

2 Охолодження карамелі.

Охолодження карамелі.

3 Бійці слідкують за кожним рухом.

Бійці слідкують за кожним рухом.

4 Час творити.

Час творити.

5 Герб,

Герб,

7 Равлик, зайчик та сердце - для найрідніших.

Равлик, зайчик та сердце – для найрідніших.

8 Солодощами бійці пригостили лікарів реабілітаційного центру.

Солодощами бійці пригостили лікарів реабілітаційного центру.

9 З пустими руками не залишилася й Наталія Шуліка.

З пустими руками не залишилася й Наталія Шуліка.