Діти АТОвців безкоштовно зіграють в лазертаг

 Дітей АТОвців 9 червня знову запрошують на рухливу та веселу гру в лазертаг. Головна задача мілітарі змагань – уразити супротивника безпечним лазером. Як приєднатися до безкоштовної розваги, розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

 «Нарешті літо! Мабуть, діти чекали цього вже з 1 вересня, – сміється Наталія Шуліка. Команда Валентина Резніченка знову підготувала для школярів цікаві розваги на час канікул. Вже 9 червня вони зможуть зіграти в лазертаг». 

Приєднатися до рухливих змагань запрошують дітей віком від 10 до 16 років. Для участі їхнім батькам слід лише зареєструватися. Записатися можна й у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Він знаходиться за адресою: пр. О.Поля,1, 1-й поверх. Телефон (056) 742-86-62.

«Єдине прохання до батьків – реєструйтеся на гру тільки якщо дійсно збираєтеся прийти. Якщо плани змінилися – зателефонуйте до Центру допомоги АТОвцям. Діток, які хочуть пограти, завжди багато. Тож дуже шкода, коли  вільне місце в команді просто пропадає», – попросила Наталія Шуліка.

Організувати гру для дітей бійців АТО допоміг лазертаг клуб  «ЛазерФронт».

2 (2)

Діти АТОвців безкоштовно зіграють в лазертаг