Дітей бійців АТО запрошують першими побачити головну космічну програму року. У планетарії для хлопців та дівчат влаштують допрем’єрний показ першого сферичного фільму, створеного у Дніпрі. Щоб отримати безкоштовні квитки, слід лише подати заявку. Про це повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА Наталя Шуліка.

 «Команда Валентина Резніченка та дніпровський планетарій продовжують дарувати дітям бійців АТО новорічні сюрпризи. Запрошуємо хлопчиків та дівчат на цікаву подорож до космосу. Спеціально для них влаштують допрем’єрний показ програми «Шкідливі космічні поради», – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка.

 «Шкідливі космічні поради» – перша стрічка для куполу планетарію, створена у Дніпрі. В планетарії кажуть: над програмою працювали рік, вкладаючи душу, талант, винахідливість та майстерність. Що з цього вийшло – діти бійців АТО побачать першими 28 грудня об 11.00. За лічені хвилини дітвора долетить до Місяця, пронесеться повз всі планети, доторкнеться до Сонця, смикне за хвіст зоряного Лева та весело покатається на космічних Терезах.

Щоб отримати безкоштовний квиток, слід заповнити заявку. Або звернутися до Центру допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА, який знаходиться за адресою: пр. О.Поля,1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх. Телефон (056) 742-86-62.

Захоплюючий світ сузір’їв чекає дітлахів за адресою: Крутогірний узвіз, 12

1