Дітей бійців АТО запрошують позмагатися в лазертагу. Це рухлива та захоплююча командна гра, головна задача у якій – уразити супротивника. Замість справжньої зброї – макет, постріли – безпечними лазерними променями. Участь безкоштовна, потрібно лише зареєструватися, повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. 

 

«Понад півсотні дітей бійців АТО вже спробували свої сили в лазертагу. Гра  дуже сподобалася хлопцям та дівчатам. Вже втретє  запрошуємо їх на безкоштовні змагання. Кількість місць обмежена, тож не баріться – заповнюйте заявку», – зазначила Наталія Шуліка.

 

До лазертагу можуть приєднатися діти бійців АТО від 8 до 14 років. Для цього потрібно заповнити заявку. Записатися можна й у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Він знаходиться за адресою: пр. О.Поля,1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх. Телефон (056) 742-86-62. Гра відбудеться 25 січня.

 

Лазертаг – високотехнологічна мілітарі гра. Лазерні бої відбудуться в критій арені, обладнаній в стилі вулиці з комп’ютерної гри Counter-Strike. Спецефекти та запальна музика зроблять гру ще цікавішою та азартнішою.

1

Дітей бійців АТО запрошують на безкоштовну гру у лазертаг: як записатися