Хто в дитинстві не мріяв опинитися в космосі? Здійснити подорож просторами всесвіту можуть діти бійців АТО та волонтерів. Їх запрошують на безкоштовну виставу до планетарію. Як записатися, розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

 «Сьогодні зірки доступні кожному! Без ракет і скафандрів ми відправляємо дітвору в дивовижну подорож у світ зірок і легенд, – посміхається координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. – На безкоштовну виставу до планетарію запрошуємо дітей бійців АТО та волонтерів. Таку акцію проводимо не вперше. Завжди шикується черга з бажаючих, тож нові розваги для малечі будемо організовувати й надалі».

 У планетарії хлопцям та дівчатам доступно та цікаво розкажуть про зірки та планети. Вони знайдуть відповіді на найперші дитячі питання про небо. Щоб потрапити на безкоштовну виставу, слід лише зареєструватися.

Космічну мандрівку для дітей військових та волонтерів організували команда Валентина Резніченка та планетарій Дніпра. Програму покажуть 31 березня о 14.00. Адреса планетарію: м. Дніпро, Крутогірний узвіз, 10. Телефони: (056) 377-18-05, (050) 021-77-71, (096) 634-71-71.

1

 Дітей бійців АТО та волонтерів запрошують на безкоштовну програму до планетарію: як записатися