Давні легенди, неймовірні морські істоти та захопливі пригоди. Дітей учасників АТО та переселенців запрошують до Театру драми та комедії на музичну виставу. 22 лютого там покажуть яскравий мюзикл «Моана – легенда океану». Про це повідомила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

«Організовуємо для наших захисників цікаве дозвілля. Влаштовуємо майстер-класи, кіносеанси, катання на ковзанах та походи до театрів міста. Цього разу спільно з нашими друзями, дитячим театром «Золотий ключик», запрошуємо учасників АТО/ООС та переселенців із родинами цікаво провести суботній день та завітати на яскраву виставу-мюзикл. Вхід вільний за попередньою реєстрацією»,  сказала начальниця управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

Маленька Моана – донька вождя одного з невеличких племен. Вона мешкає на райському острові, але мріє побувати за рифами. Дівчинка відправляється у захопливу подорож, під час якої їй доведеться спуститися в океанські глибини, зустрітися із морськими чудовиськами та врятувати свій народ.

Щоб потрапити на виставу, слід заповнити онлайн-форму. Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 97, Театр драми та комедії. Початок 22 лютого об 11:00.