Відверта й цілісна, написана в публіцистичному стилі, сприймається легко та невимушено – такі враження залишає «Хроніка гібридної війни» українського блогера Serg Marco. 23 червня він завітає до Дніпропетровської ОДА, аби презентувати своє дебютне видання читачам. Автор позиціонує книгу як першу спробу дати узагальнюючий опис подій на Донбасі.

 «Продовжуємо руйнувати шаблони і організовуємо в ОДА неформальне спілкування з відомими блогерами та письменниками. Нова зустріч – уже завтра. Презентація книги, у якій, не приховуючи правди, описуються військові події на Донбасі. Видання висвітлює війну як з точки зору вищого командування, так і безпосередніх учасників. Гості зможуть поспілкуватися з автором та взяти у нього автограф», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 «Хроніка гібридної війни» блогера Serg Marco – військова публіцистика. На 280 сторінках автор детально розкриває етапи анексії Криму та активних бойових дій в зоні АТО. Книга  розбита на окремі глави. Текст ілюструють мапи.

«Загальновідомі факти і події органічно доповнені невідомими широкому загалу деталями, відвертостями бійців. Тут багато подробиць, особливо про початкові етапи російської агресії. Для більшості читачів це стане відкриттям. Книга цікава, читається легко», – певен автор.

Презентація книги – 23 червня у Дніпропетровській ОДА, пр. Поля,1. Початок – о 19.00. Не зволікайте, реєструйтеся  за посиланням. Будуть тепла дружня атмосфера та невимушене спілкування за кавою з тістечками.

13418991_1092285510794019_1584794895138405175_n

Читацький хіт: 23 червня в ОДА український блогер презентує військову хроніку про події на Сході України