Ще дві групи учасників АТО приступили до курсів англійської. Протягом трьох місяців знання вдосконалюватимуть понад 20 хлопців. Нині на безкоштовних курсах іноземну вивчають ще 85 військових, 260 – вже завершили заняття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

 Боєць Національної гвардії Микола в школі вивчав німецьку. На курсах для АТОвців англійську буде опановувати практично «з нуля».

«Розумію, що є недолік в знанні мови. Англійська – універсальна, вона дозволяє спілкуватися практично з будь-якими народами. Хочу, виїжджаючи за кордон, розуміти людей та знаходити з ними спільну мову. Потрібно розширювати кругозір», – поділився Микола.

А от Анатолій із 93 бригади трохи розуміє англійську. Та вважає: цього не достатньо.

«У мене початковий рівень. Англійську вивчав в школі, вже все забулося, – каже чоловік. – У всіх європейських країнах вивчають цю мову. Йдемо в Європу, повинні теж її знати».

 У двох нових групах з англійської – понад 20 бійців. Вони займатимуться три місяці. Викладач Марія Кравець обіцяє: викладатиме не лише за підручниками, а й шукатиме для хлопців цікаві завдання. Акцент – на розмовній англійській.

«Я вже працюю з групою АТОвців. Це одні з найбільш цілеспрямованих та дисциплінованих студентів. Деякі показують великий прогрес. Ми обговорюємо англійською все, що завгодно», – посміхається викладач курсів Марія Кравець.

Безкоштовні курси з англійської вже завершили 260 бійців, 85 – ще навчаються.

 «Освітні програми – чудовий спосіб реабілітації для демобілізованих. Вони допомагають адаптуватися в мирному житті,  вдосконалити знання та знайти роботу до душі. Ще у 2015-му запустили безкоштовні курси програмування та англійської, які вже пройшли сотні військових. Набір в нові групи триває й нині. Записатися можна в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА», – зазначив голова Дніпропетровської  ОДА Валентин Резніченко.

 Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА знаходиться за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62. Курси безкоштовні. Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО.

7

До курсів англійської приєдналися понад 20 АТОвців.

3

Микола вивчатиме англійську вперше.

1

Анатолій прагне вдосконалити знання.

2

АТОвці будуть вчитися не лише в класі. Задаватимуть і “домашку”.

5

Викладачі раді новим студентам.

6

Марія Кравець: “АТОвці – одні з найбільш цілеспрямованих моїх студентів”.

4

Курси триватимуть 3 місяці.