Команда Валентина Резніченка вітає з Днем захисту дітей. Близько двохсот дітей учасників АТО отримають подарунки до свята, розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

1

 «На День захисту дітей команда Валентина Резніченка вітає тих хлопчиків та дівчаток, чиї батьки загинули, захищаючи незалежність України. Така акція проводиться не вперше, ми постійно тримаємо цю категорію дітей у полі зору і вітаємо з Новим роком, Різдвом і, як сьогодні – з Днем захисту дітей. Цю  традицію будемо продовжувати і надалі», – розповіла координатор центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка

2 (1)

Подарунок – розвиваюча гра або набір для творчості. Завдяки цьому діти зможуть творити та демонструвати свою працю. До вітання дітей приєдналися і українці закордону. Українська громадська крайова організація “Ластівка” передала з Данії футболки.

«Ця організація протягом трьох років підтримує дітей з родин загиблих учасників АТО, передає подарунки на свята. 2016-го року благодійники навіть  організували поїздку дітей до Данії», – розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

 У кожному подарунковому наборі  – теплі вітання від команди Валентина Резніченка

3

«Твій тато – герой, пам’ятай це завжди. Ціною власного життя він захистив не тільки Тебе, але й мільйони інших дітей в Україні. Величезна йому подяка від всіх батьків нашої країни. Пам’ятай ким був Твій тато і завжди будь гідним його Подвигу. А ми, в свою чергу, зробимо все, щоб підтримати та захистити Тебе» 

4

Загалом на свято подарунки отримають близько двохсот маленьких мешканців області