Ще півроку тому їм було складно пригадати англійський алфавіт, нині ж – вільно розказують іноземною про свої захоплення та плани на майбутнє. Безкоштовні мовні курси від ДніпроОДА відвідали вже з дві сотні атовців регіону. Тепер 60 з них розпочинають опановувати новий рівень англійської, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 

«Команда Дніпропетровської ОДА продовжує організовувати безкоштовні курси для атовців. Програмування, іноземна – кожен може обрати заняття до душі. Нові групи формуватимемо, доки буде така потреба, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Курси з англійської вже пройшли з дві сотні бійців. Нині 60 з них переходять на новий рівень».

 

На безкоштовних курсах від ДніпроОДА свою англійську вдосконалює Євген Кожевніков. Демобілізований каже: без знань іноземної нині – нікуди.

 

«Англійська усюди. Елементарно щось цікаве почитати – усе англійською. Доки з’являються аналоги на нашій мові, інформація застаріває. Тому прийшов вчиться. До того ж, мрію знайти цікаву роботу», – говорить Євген Кожевніков.

 

Викладач англійської – Елеонора Данилова – своїх дорослих учнів хвалить. За кілька місяців їх рівень знань підвищився від Beginner до Pre-Intermediate.

 

«Вони старанні і дійсно мотивовані. Коли ми починали півроку тому, деякі навіть алфавіт не знали. Зараз вони спілкуються з іноземцями. Якщо опиняться за кордоном – легко розкажуть про себе, зможуть зробити замовлення у ресторані, щось спитати на вулиці. Я задоволена, але це ще не фінал. Незабаром вони зможуть вільно володіти іноземною».

 

Курси англійської проходять на базі Дніпровського національного університету ім. О.Гончара, двічі на тиждень по дві години.

 

Паралельно із демобілізованими опановувати англійську розпочинають й контрактники Нацгвардії, розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО та їхнім родинам Наталія Шуліка.

 

«Команда Валентина Резніченка допомогла організувати заняття з англійської безпосередньо на базі Нацгвардії. Тепер знання з іноземної вдосконалюватимуть не лише демобілізовані, але й контрактники», – сказала вона.

 

Записатися на курси можна у Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: пр. Поля, 1 (1-й поверх), каб.105, тел.: (056) 742-86-62. Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО. Курси безкоштовні.

 1 Курси англійської для атовців проходять у невимушеній атмосфері.

Курси англійської для атовців проходять у невимушеній атмосфері.

2 Спілкуючись один з одним, демобілізовані легко вивчають іноземну.

Спілкуючись один з одним, демобілізовані легко вивчають іноземну.

3 Допомагають і спеціальні посібники.

Допомагають і спеціальні посібники.

4 Атовець Євген Кожевніков вже перейшов на новий рівень англійської.

Атовець Євген Кожевніков вже перейшов на новий рівень англійської.

5 Півроку - і демобілізовані вільно спілкуються англійською.

Півроку – і демобілізовані вільно спілкуються англійською.

6 Такі безкоштовні курси організувала команда Валентина Резніченка.

Такі безкоштовні курси організувала команда Валентина Резніченка.