Практично всі з цих питань вирішені. Про це сьогодні на прес-конференції розповіли радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний і координатор Центру допомоги Наталія Шуліка.
За три місяці роботи Центр став популярним навіть за межами Дніпропетровської області: «Вчора до нас приїхали хлопці з Маріуполя, – розповіла Наталія Шуліка. – Хочуть організувати такий центр в їхньому місті. Просили навчити. Це приємно і говорить про те, що все більше учасників АТО знають, де шукати допомоги».
Як зазначив Іван Начовний, питань, з якими звертаються до Центру допомоги, безліч. Серед них отримання соціального захисту, пільг і військових пенсій, оздоровлення дітей, тощо. «Щоб більш оперативно вирішувати проблеми військових, очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко розпорядився розширити діяльність нашого центру на всю область – створити такі центри у великих містах та районах», – пояснив Іван Начовний.
Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей розпочав роботу у червні цього року. Його створення ініціював очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.
Центр працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою: Кірова, 1 (Дніпропетровська облдержадміністрація), каб. 105. Тел. 742-86-62.

1-1