За майже 2 місяці роботи до криничанського Центру допомоги учасникам АТО та їх родинам вже звернулися 114 людей. Більшість проблем вирішили. Про це повідомили в Криничанській РДА.
Більше половини військовослужбовців просили посприяти в отриманні земельних ділянок, багато бійців звернулися за матеріальною допомогою. Інші зверталися щодо оформлення пільг та забезпечення житлом.
«Приходити до нас бійцям та їх сім’ям зручно – це зекономлені час та кошти на поїздці до Дніпропетровська. До того ж, ми добре знаємо ситуацію безпосередньо в нашому районі, до кого з представників влади звертатися з приводу конкретного питання. За необхідності просимо поради у більш досвідчених колег з дніпропетровського Центру допомоги бійцям АТО», – зазначила координатор криничанського Центру Наталія Бондаренко.
Центр допомоги учасникам АТО та їх родинам знаходиться у Криничанській РДА за адресою: сел. Кринички, вул. Радянська, 2, 1 поверх, 8 каб. Телефон 098-043-32-23.
Такі Центри працюють у всіх районах та великих містах області. Їх спеціалісти надають практичну допомогу у вирішенні соціальних, медичних та юридичних питань. Дізнатися контакти районних центрів можна за телефоном (056) 742-86-62.