На Дніпропетровщині триває місячник здоров’я для учасників АТО. У планах обстежити всіх демобілізованих. Третина з них, а це 3,3 тисячі бійців, медогляди вже пройшли, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
 
            «Ми працюємо над тим, щоб демобілізовані хлопці якнайшвидше повертались до мирного життя. Перший крок – психологічна та медична допомога. Бійців оглядають лікарі. Кожному розробляють індивідуальну програму лікування та реабілітації, за необхідності надають довідки для оздоровлення у санаторіях. На сьогодні такі медогляди пройшли вже більше 3 тисяч атошників».
 
На солдатів чекають в усіх амбулаторіях області. Тут їх приймають терапевти, хірурги, невропатологи, офтальмологи, лори, за бажанням – стоматологи та психіатри. Роблять флюорографію, кардіограму, беруть аналізи. Вояків, які за станом здоров’я не можуть потрапити до лікарні, медики обстежують вдома.
 
            На сьогодні профогляди пройшли вже 3,3 тисячі демобілізованих. Загалом їх в області більше 10 тисяч. Ще близько 5 тисяч атошників повернуться додому цього місяця, відповідно до четвертої хвилі демобілізації.

_1_14611541387170-9A2