Українська мова, математика, історія України та англійська – найпопулярніші дисципліни зовнішнього тестування. Саме з цих предметів почали займатися більше 100 бійців АТО, дітей переселенців та військових. Безкоштовні курси розпочалися у Дніпропетровську, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Павлограді. Набір бажаючих продовжується, повідомляють в департаменті освіти та науки ОДА.

Перші 100 учасників проекту вже сіли за парти та готуються до ЗНО. Серед них діти переселенців та військових, а також демобілізовані бійці АТО.
«Курси об’єднали слухачів різного віку. Тому й підхід до кожного індивідуальний. Навчання проходить за спеціальними підручниками-тренажерами. Вони дозволяють учням виконувати завдання у власному темпі та поступово просуватися до мети», – зазначив директор департаменту освіти та науки ОДА Олексій Полторацький.
Проводяться безкоштовні заняття у чотирьох містах регіону: Дніпропетровську, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Павлограді. Займатимуться абітурієнти двічі на тиждень протягом трьох місяців – з лютого по квітень.
Проект став можливим завдяки співпраці облдержадміністрації та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). За підтримки USAID слухачі забезпечені канцелярським приладдям, підручниками і комп’ютерною технікою.
Курси розраховані на 250 слухачів, по 2 групи у кожному з 4 міст. У Павлограді, Дніпродзержинську та Кривому Розі розпочали роботу по 1 групі. Реєстрація на курси триває. Залишити заявку можна за телефонами: (056) 770-80-29; 093 363 75 38.
Курси з підготовки до тестування проходять у таких навчальних закладах:
1. Дніпродзержинський державний технічний університет (м. Дніпродзержинськ, вул. Дніпробудівська, 2).
2. Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж (м. Дніпропетровськ, вул. Шмідта, 18).
3. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг, вул. Островського, 16).
4. Індустріальний технікум Криворізького національного університету» (м. Кривий Ріг, вул. Ю. Смірнова, 47) .
5. Павлоградський технікум Національного гірничого університету (м. Павлоград, вул. Радянська, 63).
6. Павлоградська філія Міжрегіональної академії управління персоналом (м. Павлоград, вул. Дніпровська, 400/1).

 

zno-2016