Вже в травні на Дніпропетровщині пройде перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО. Долучитися до нього запрошують хлопців зі всієї країни. Вперше їх вірші та музика пролунають з великої сцени. Щоб долучитися до проекту, потрібно до 20 квітня подати заявку на сайті або сторінці проекту в Facebook. Про це повідомив радник голови ОДА Іван Начовний.
«Ми запрошуємо стати частиною масштабної події всіх, хто захищав Батьківщину в зоні АТО. Хто про війну, жагу до життя, справжню дружбу зможе розказати своїми віршами та музикою. Хочемо, щоб ці проникливі та щирі пісні почули тисячі українців, – зазначив Іван Начовний. – Долучитися до фестивалю просто. До 20 квітня потрібно подати заявку на сайті або сторінці в Facebook.  Там можна дізнатися подробиці про проект та послухати пісні, які вже надіслали хлопці».  
Гала-концерт всеукраїнського фестивалю відбудеться 21 травня у літньому театрі дніпропетровського парку Шевченка. Для нього з усіх запропонованих авторських пісень оберуть 25 найкращих. У журі – шоумен Андрій Джеджула, співачка та композитор Світлана Таробарова, автор та виконавиця пісень, волонтер Христина Панасюк, військовий кореспондент Олександр Моторний, радник голови ОДА Іван Начовний, волонтери Наталя Хазан та Юлія Курочкіна.
Ідеї та пропозиції щодо проведення концерту можна залишити в Центрі допомоги воїнам АТО і членам їх сімей при ОДА за адресою: м Дніпропетровськ, пр. Поля, 1, ОДА, 1 поверх. Телефон: (056) 742 86 62

_1_14587368997010-D3E