На Дніпропетровщині сім’ї загиблих захисників перевіряють стан свого здоров’я. Безкоштовний медогляд для них – в обласному кардіоцентрі. Першими на обстеження приїхали мешканці Нікополя. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

«Бійці АТО захищають східні кордони України – маємо підтримувати їх в тилу. На Донбасі загинули понад півтисячі мешканців Дніпропетровщини. Нині родини полеглих військових вимагають виняткової уваги, особливо, коли йдеться про здоров’я. Для них уже другий рік поспіль організовуємо комплексне обстеження в обласному кардіоцентрі. Медогляд безкоштовний, усіх бажаючих доставляють до медустанови централізовано», – акцентувала начальник управління з питань учасників АТО облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Вже вдруге приїздить на обстеження нікопольчанка Людмила Асмолова. На донбаській землі залишився вічно спочивати її 40-річний син Андрій. Жінка каже, горе відчутно позначилося на її здоров’ї.

«Дякуємо всім, хто організував для нас обстеження. До того ж, безкоштовне. Все чітко продумано і сплановано. У нас в місті немає таких фахівців та обладнання», – розказала жінка.

Для членів сімей загиблих АТОвців – широкий спектр обстежень. Зокрема,  лабораторні, кардіологічні, ультразвукові. Також можна перевірити стан судин серця. Пацієнтів оглядають кардіолог, хірург, ендокринолог, уролог, невропатолог та інші фахівці.

«Передусім йдеться про профілактику серцево-судинних захворювань. Особливо тих, які є джерелом інфаркту та інсульту. Родини загиблих бійців мають нагоду заміряти тиск, рівень холестерину та глюкози в крові, перевірити ритм серця. У центрі уваги – ендокринна система, шлунково-кишковий тракт, нирки. За підсумками огляду пацієнт отримує висновок лікаря та рекомендації щодо подальшого прийому ліків», – зазначила головний лікар обласного центру кардіології та кардіохірургії Олена Лугова.

У разі необхідності людину направлять на додаткове обстеження до інших медзакладів або на госпіталізацію.

Медогляди пройдуть сім’ї полеглих АТОвців з усіх міст і районів області.

Обстеження – за адресою: Дніпро, вул. Князя Володимира Великого,28, з 8:00 до 16:00 по буднях.

Записатися можна в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА за тел.: (068) 679-89-61.

В обласному кардіоцентрі родичи загиблих АТОвців проходять безкоштовний медогляд.

«Бійці АТО захищають східні кордони України – маємо підтримувати їх в тилу. Нині родини полеглих військових вимагають виняткової уваги, особливо, коли йдеться про здоров’я. Для них уже другий рік поспіль організовуємо комплексне обстеження в обласному кардіоцентрі», – акцентувала Наталія Шуліка.

Для членів сімей загиблих АТОвців – широкий спектр обстежень.

Лабораторні…

…кардіологічні…

… ультразвукові.

Також можна перевірити стан судин серця.

«Дякуємо всім, хто організував для нас обстеження. До того ж, безкоштовне. Все чітко продумано і сплановано», – розказала Людмила Асмолова.

Пацієнтів оглядають кардіолог…

…хірург…

…ендокринолог…

…та інші фахівці.

«За підсумками огляду пацієнт отримує висновок лікаря та рекомендації щодо подальшого прийому ліків», – зазначила Олена Лугова.