Чим зайняти дітей на весняних канікулах? Чудовий варіант – гра у лазертаг. Приєднатися до захоплюючих рухливих змагань запрошують дітей бійців АТО. Головна задача командної гри – уразити супротивника. Замість зброї – макет, постріли – безпечним лазером. Як приєднатися, розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Шуліка.

 «На горизонті – весняні канікули! Чим зайняти малечу в період заслуженого відпочинку? Пропонуємо цікаву розвагу для дітей бійців АТО – лазертаг, – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Шуліка. –  Вже проводили для хлопців та дівчат таку мілітарі гру, вони були в захваті. Чергова група дітей позмагається за першість в лазертагу вже 28 березня».

 Пограти в лазертаг запрошують дітей віком від 7 до 14 років. Участь безкоштовна. Щоб приєднатися до гри, слід лише зареєструватися. Записатися можна й у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Він знаходиться за адресою: пр. О.Поля,1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх. Телефон (056) 742-86-62.

Організувати гру для дітей бійців АТО допоміг Пейнтбольний клуб «Агресор».

Лазертаг – високотехнологічна мілітарі гра. Лазерні бої відбудуться в критій арені, обладнаній в стилі вулиці з комп’ютерної гри Counter-Strike.Спецефекти та запальна музика зроблять гру ще цікавішою та азартнішою.

3 (2)

Безкоштовний лазертаг для дітей АТОвців: як приєднатися