Бал «Мужність і грація» від ДніпроОДА вже вчетверте зібрав АТОвців і волонтерів. У холі обласного театру опери й балету кружляли майже 20 пар. У весняній танцювальній програмі – класика й латина. Хореографічна традиція збережеться й надалі, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 

«Президент України Петро Порошенко наголошує на комплексній підтримці АТОвців. На Дніпропетровщині демобілізовані бійці відновлюють свої сили не тільки в санаторіях та реабілітаційних центрах, а й на майстер-класах, спортивних турнірах. Уже четвертий рік поспіль проводимо для АТОвців і волонтерів бал «Мужність і грація». Хлопцям та дівчатам до вподоби арт-терапія танцями. Чекаємо на відкриття п’ятого танцювального сезону вже у грудні», – зазначив Валентин Резніченко.   

 

На паркеті обласного театру опери й балету – гаряче.

То АТОвці й волонтери мають наміри стерти не одну пару взуття на весняному балу «Мужність і грація»-2018.

Четвертий хореографічний сезон відкрито!

Не пропустили жодного балу Тетяна та Ігор Кінахи кажуть, танці так надихнули їх, що репетирували навіть на автобусних зупинках.

 «Приємно зустріти тут однодумців. Танці – це ще один інтерес, який нас об’єднує. Ми із задоволенням ходимо на кожний бал. Сподіваємося, так буде й надалі», – сказав Ігор.

 «Атмосфера неперевершена! До того ж це гарна реабілітація для бійців і волонтерів. Якщо бали будуть тривати й далі, неодмінно братимемо участь», – запевнила Тетяна.

Фахівці запевняють: танці – чудова можливість висловити цілу гаму емоції мовою тіла. Головне для виплеску почуттів – вдало підібраний танок.

У весняному танцювальному «меню» – романтичний вальс…

..пристрасне танго..

…запальний ча-ча-ча…

…ексцентрична сальса…

…стильний блюз.

Спокійним до душі класика….

….темпераментним – латина.

Що саме розучувати на бал, кожна пара визначала самостійно.

Волонтерська родина Наталія та Ігор Булгаріни спочатку тільки споглядали, як танцюють інші, а потім і самі поринули в танцювальний вир. Позитивний ефект від танців відчувають уже другий сезон.

«Спершу боялися, що не знайдемо часу для репетицій. Та все-таки ризикнули. І ось вже вдруге танцюємо на балу», – розказала Наталія.

 «Танці – це здорово! Вони надихають та омолоджують», – поділився Ігор.

Група підтримки танцюристів – рідні…

…друзі…

…знайомі.

Танці єднають серця.

Волонтерка Ірина Литвинова та АТОвець Сергій Лебеденко раніше були партнерами по танцю, тепер – чоловік і дружина.

 

Для гостей – виступи дитячих колективів…

…етномотиви на барабанах….

…ігри…

…майстер-класи.

Долати внутрішні проблеми за допомогою танцю вчив психотерапевт Сергій Молчанов.

За його словами, тут немає суворо встановлених правил та рухів. Самовираженню – повна свобода.

 

«Кожний бал відрізняється за сценарієм. Цього разу вперше – майстер-клас з танцювальної терапії, – розказала координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. – Бал – позитивний захід, до якого учасники ретельно готуються, на який з нетерпінням чекають. Якщо свято танцю продовжується, значить воно потрібне».

Наповнював залу мажорними ритмами військовий оркестр ОК «Схід».

Море щирих усмішок зафіксовано у фото-зоні.

Танцюють усі!

Уже позаду два різдвяні бали і один – весняний. Перший пройшов наприкінці 2016-го.