Скоро на телебаченні та в Інтернеті. Стартували зйомки багатосерійного документального фільму про виконавців пісень, народжених в АТО. До роботи над новим проектом приступила команда Валентина Резніченка. У кожній 30-хвилинній серії є місце солдату, подвигу, музиці, людяності. У головних ролях – військовослужбовці – лауреати всеукраїнського фесту «Пісні, народжені в АТО».

«Пісні, народжені в АТО, не втрачають своєї актуальності. Хлопці йдуть з ними в бій, відпочивають, святкують перемогу. Ми провели перший в Україні фестиваль АТОшних пісень, записали перший в Україні диск та презентували його в Києві. Зараз лауреати фесту подорожують країною із гастролями. Позаду шість концертів. Композиції лауреатів уже знають тисячі людей, а ось про самих виконавців сказано небагато. ДніпроОДА розпочала зйомки документального фільму про хлопців. Кожна серія – про творчість, життєву позицію, історію однієї пісні», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Телеверсія проекту «Пісні, народжені в АТО» – багатосерійна.  Кожна 30-хвилинна серія присвячена бійцю з гітарою в руках.  
Це правдива і особиста розповідь про просту людину, яка боронила східні рубежі України і складала про це пісні.
Солдати, сержанти, старшини, офіцери, добровольці й волонтери – переважна більшість з них до 2014-го не була кадровими військовими. Але це не завадило їм стати захисниками країни.
Запис фільму відбувається у професійній студії. У стрічці багато музики, використовуються архівні фото та відео самих АТОшників.
Уже знято кілька серій. Першими героями документальної кінострічки стали лауреати першого всеукраїнського фесту Юрій Сусло та В’ячеслав Купрієнко.
«Я давав чимало інтерв’ю, брав участь у телепередачах. Але це перший документальний фільм про мене, – каже автор-виконавець В’ячеслав Купрієнко. – Зняти кіно про виконавців АТОшних пісень – ідея цікава. Будь-яку творчість треба показувати через людину, її долю. ДніпроОДА молодець, робить добру справу».
У зйомках фільму візьмуть участь й виконавці фестивалю АТОшних пісень, який пройде весною 2017-го.
Планується, що у всеукраїнський прокат кінострічка вийде наступного року. Прем’єру фільму першими побачать жителі Дніпропетровщини.

фильм

Багатосерійна телеверсія проекту «Пісні, народжені в АТО» незабаром на телеекранах, – Валентин Резніченко