Стрільба з лука розвиває координацію та зміцнює м’язи. Перевірити це запрошують бійців АТО та їхніх рідних. Сімейна розвага – безкоштовна, повідомила під час прес-конференції начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Втретє запрошуємо бійців з родинами постріляти з лука. Цікаво буде і дорослим, і дітям. Ніяких спеціальних навичок або фізичної підготовки не потрібно. Головне – хороший настрій», – сказала Наталія Шуліка.

 Як тримати лук та робити влучні постріли учасникам розкаже досвідчений інструктор, додала начальник управління. Потім теорію можна буде застосувати на практиці.

«Стрільба з лука розвиває координацію, зміцнює м’язи рук та спини. До того ж, спорт – це один з ефективних інструментів реабілітації учасників АТО. Буде цікаво, весело та насичено», – сказала психолог контакт-центру ОДА, співзасновник асоціації адаптивної стрільби з луку Дніпра Наталія Злигостєва. 

 Розвагу організують 27 липня, початок – о 16:00. Місце зустрічі – парк «Сосенки». Кількість учасників – обмежена. Реєстрація – за посиланням.