На Дніпропетровщині набирають чергову групу АТОвці на навчання за фахом «Енергетичний менеджмент». Тримісячна перекваліфікація бійців пройде на базі Національної металургійної академії України. Професійну перепідготовку  можуть пройти і рідні військовослужбовців. Весняний семестр стартує наприкінці березня. Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

«Курс розрахований на 500 академічних годин. Бійці здобудуть професійні знання та навички з енергоменеджменту, які допоможуть знайти перспективну роботу чи заснувати власний бізнес, – зазначили в управлінні. – Вони відвідають практичні семінари з соціальної комунікації. Побувають на тренінгах з психологічної підтримки та лекціях від норвезьких фахівців». 

Заняття проходитимуть тричі на тиждень у вечірній час. Кількість учасників обмежена – 25. Обов’язково мати вищу або неповну вищу освіту.

Після завершення слухачі отримають свідоцтво про професійну перепідготовку, спільний сертифікат Металургійної академії та норвезького університету Норд, а також спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Запис на навчання триватиме до середини березня. Місце проведення: м. Дніпро, Національна металургійна академія України, пр. Гагаріна, 4. Детальніше за телефоном: 098 11 69 225.

Навчання для бійців організовано проєктом «Україна-Норвегія», який  фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії за участю українських партнерів.