23 вересня у Дніпрі пройде обласна спартакіада для АТОвців та членів їхніх родин. Позмагатися за першість у кульовій стрільбі, бігу, настільному тенісі, бадмінтоні та плаванні запрошує управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

«Вже втретє проводимо в області таку спартакіаду. Цьогоріч очікуємо майже на 200 учасників. На сьогодні вже маємо понад 100 заявок з районів Дніпропетровщини та близько 50 – з Дніпра. Реєстрація триває», – зазначила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

Змагання проходитимуть з п’яти видів спорту: кульова стрільба, біг, настільний теніс, бадмінтон та плавання. Кожен учасник зможе обрати один або декілька напрямків, розповіла заступник директора СК «Метеор» Ольга Дєньгіна. Саме на базі цього спорткомплексу проходитиме спартакіада.

«Взяти участь у змаганнях можуть усі бажаючі учасники АТО та члени їхніх родин, першість проходитиме у 5-ти вікових групах, – зазначила Ольга Дєньгіна. – До спартакіади запрошуємо також і бійців із інвалідністю».

Не омине цьогорічні змагання АТОвець Сергій Отчич.

«Я вже втретє стану учасником обласної спартакіади. Вибрав кульову стрільбу, настільний теніс та бадмінтон. Хочеться не просто взяти участь, але й перемогти», – наголосив він.

Онлайн реєстрація на спартакіаду триває.

Змагання стартують 23 вересня у СК «Метеор» о 9.30. Реєстрація – з 8.30.