Учасники АТО, волонтери та їхні рідні готуються до третього різдвяного балу «Мужність і грація», який пройде 22 грудня в обласному театрі опери й балету. До репетицій стали вже з десяток пар. За традицією, танцювальний вечір буде благодійним: зібрані кошти підуть на лікування поранених бійців, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 

«Для України, яка переживає часи війни, необхідною є реабілітація військових. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Допомагаємо українським захисникам адаптуватися до мирного життя під час освітніх курсів, спортивних змагань, пісенних фестів, танцювальних вечорів. У 2016-му організували для АТОвців та волонтерів різдвяний бал – свято хореографії перетворилося на справжній танцювальний рух. Приємно, що він знайшов відгук у серцях бійців і волонтерів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Різдвяний бал відбудеться вже втретє. Перші пари стали до репетицій. Тренування – тричі на тиждень.

Наразі учасники розучують вальс, танго й ча-ча-ча. Крім традиційних, у програмі будуть й інші танці.

Кожна пара самостійно обиратиме, з чим виступати на святі.

«Наразі в різних містах України з’являються подібні формати реабілітації бійців. Приємно, що витоки цього напрямку – на Дніпропетровщині. Свято танцю проводимо взимку і весною другий рік поспіль. Це буде вже п’ятий сезон», – розказала начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

 Долучитися до репетицій можуть всі охочі. Достатньо звернутися до управління з питань учасників АТО ДніпроОДА. Участь безкоштовна.

Додаткова інформація – за телефоном (068) 679-89-61.

Різдвяний бал-2018 – 22 грудня, в театрі опери й балету у Дніпрі. Початок – о 16:00.

Для всіх гостей – концерт, конкурси, майстер-класи, працюватиме фото-зона.