Бійці АТО можуть опанувати японське бойове мистецтво. Безкоштовні курси для них вкотре організувала обласна федерація айкідо за підтримки ДніпроОДА. Записатися на тренування можна будь-коли, повідомила координатор Центру допомоги АТОвцям при облдержадміністрації Наталія Шуліка.

 «Підтримуємо демобілізованих і допомагаємо їм адаптуватися в мирному житті. Організовуємо для них освітні курси, спортивні турніри, пісенні фестивалі. АТОвці мають змогу оговтатися від війни і на заняттях айкідо. Гарну традицію започаткували торік – нині її продовжуємо. Записатися на курси можуть всі бажаючі», – розказала Наталія Шуліка.  

 В айкідо рухи прості й спрямовані не на атаку, а на захист, тіло максимально розслаблене, а розум – напружений. Це чудовий спосіб відновити сили та душевну рівновагу, переконаний президент обласної федерації айкідо Ігор Снітівкер.

«Японське бойове мистецтво доволі гармонійне. Воно якомога краще підійде демобілізованим. Для них не буде окремих груп, хлопці займатимуться разом з усіма», – розказав Ігор Снітівкер.

 Тренування – кожного понеділка, середи й п’ятниці з 19:00 до 21:00 у спорткомплексі ДНУ по вул. Казакова, 12.

Записатися на курси можна в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62, (068) 679-89-61.

Філософія айкідо – гармонія рухів і дихання, тіла й розуму, відмова від особистих амбіцій.