Ветерани АТО можуть отримати індивідуальні гранти від Євросоюзу та здобути нову професію. На проходження курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації виділять до 400 євро. Заявки можна подавати до кінця року. Як стати учасником, нагадали в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«У проекті можуть взяти учать ветерани АТО, які бажають отримати нову професію. Найбільш вмотивовані – отримають від Євросоюзу кошти на оплату навчання. Загалом – до 400 євро.  Жодних обмежень щодо вибору тематики курсів немає», – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

Щоб стати учасником проекту, потрібно заповнити онлайн-заявку. Після проходження відбору учасники відвідають дводенний тренінг, присвячений лідерству, пошуку роботи та розвитку кар’єри. Далі ветерани мають визначитися із професію, обрати навчальний заклад  та заповнити грантову заявку.

Деталі – за телефоном: 0-800-215-025 або на сторінці у Facebook.

Проект «Підримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України» впроваджує Агенство ООН з питань міграції за фінансування ЄС.