Реабілітація спортом та гарним настроєм. Близько сотні атошників подолали майже 20 кілометрів по воді. Cплав на каяках організувала для них Дніпропетровська ОДА разом з Асоціацією воїнів АТО регіону. Нині це наймасштабніший аматорський сплав на каяках в Україні, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

             «Ми допомагаємо демобілізованим якнайшвидше повернутися до мирного життя. На Дніпропетровщині учасники АТО безкоштовно опановують англійську, відвідують ІТ курси, вчаться керувати автомобілем. Влаштовуємо й різноманітні спортивні змагання та акції, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині бійці АТО разом із дружинами та дітьми взяли участь у новому заході. Близько сотні учасників пройшли 20 кілометрів та встановили рекорд країни з найбільшого аматорського сплаву на каяках».

Раніше такі масові сплави влаштовували в країні лише професійні спортсмени.

Учасники стартували на більш ніж 40 човнах з Новоселиці. Фінішували – на Монастирському острові у Дніпрі. Довжина маршруту – близько 20 кілометрів.

Раніше Дніпропетровська ОДА вже провела змагання серед бійців АТО з плавання, міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу і більярду. Для важкопоранених вояків організували акцію зі стрибками з парашутом «Так! Ми можемо».

На жовтень заплановані масштабна спартакіада серед АТОшників та фінал проекту «Ігри Героїв».

1 (1)

41 каяка.

2 (1)

Близько сотні учасників.

3 (1)

Попереду – майже 20 кілометрів шляху.

4 (1)

Учасники сплаву отримують карти

5 (1)

… та проходять інструктаж.

6 (1)

«Каяки доступні кожному, – каже інструктор Віталій Критін. – Фізично це легко, складніше морально підготуватися до дистанції. Але причин для хвилювання немає – йдемо за основними руслами річок, ніхто не заблукає».

7 (1)

Дослухається до порад інструктора учасник Віктор Тарасюк.

8 (1)

«Сьогодні мені виповнюється 45 років, радію, що відзначаю свій День народження саме так – по спортивному. Пливу разом з дружиною», – розповідає чоловік.

9 (1)

Учасники АТО брали з собою дружин,

10 (1)

… дітей,

11

… друзів.

12

А хтось волів мандрувати один.

13 (1)

Бійцю Вадиму Джуру сил не забракло.

14

Під час сплаву учасники насолоджувалися видами,

11

… спілкувалися,

16

… вітали відпочиваючих.

17

Перший привал.

18

Бійці відновлюють сили

19 (1)

… та радо зустрічають «колег».20

Не стримує емоцій Олександр Третяк: «Руки болять, але я у захваті!»

21 (1)

«Зараз важкий час, та не варто зациклюватись лише на війні. Треба якось від цього відходити, відволікатися. Такі заходи дуже корисні, бо дають розслабитися та поспілкуватися у приємній атмосфері», – каже чоловік.

22

Час продовжувати шлях.

23

Попереду ще 10 кілометрів.

24

Без суперництва

25

… та боротьби за перше місце.

26 (1)

Лише гарний настрій.

27

Фініш

 

28

Фото на згадку.

29

Попереду – нові зустрічі.

30

На атошників чекає масштабна спартакіада та фінал проекту «Ігри Героїв».