Більше 100 бійців АТО з Дніпропетровщини опановують англійську мову на курсах від ДніпроОДА. Навчання безкоштовне, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

 

 «Допомагаємо захисникам України повертатись до мирного життя. Обираємо й нестандартні методи реабілітації – курси та майстер-класи. Третій рік поспіль АТОвці можуть безкоштовно вивчати англійську мову. Курси вже пройшли понад 400 бійців, ще 100 – нині поглиблюють свої знання», – розповів Валентин Резніченко.        

 Анатолій Гирка на курсах англійської вже понад рік.

«За фахом я науковець. Виникла потреба писати статті, анотації іноземними мовами. Це вимагає якісних знань, тому я вирішив піти на курси від ДніпроОДА. Заняття мені подобаються. Викладачі шукають індивідуальний підхід до кожного. За допомогою живого спілкування ми надолужуємо згаяне. За рік я значно покращив знання з англійської», – зазначив АТОвець.

 Перед початком навчання бійці проходять тестування. Групи формуються в залежності від рівня знань. Заняття проходять декілька разів на тиждень.

  «Спершу всі трохи соромилися одне одного. Але ми познайомились ближче і зараз у нас дуже дружелюбна атмосфера на заняттях. Хлопці старанно навчаються і тому мають гарні результати», – сказала викладач Анна Манжула.

Записатись на курси можна протягом всього року. Для цього потрібно звернутись у Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Телефон: (056) 742 86 62.

Більше 100 бійців АТО з Дніпропетровщини опановують англійську мову на курсах від ДніпроОДА.

«Допомагаємо захисникам України повертатись до мирного життя. Обираємо й нестандартні методи реабілітації – курси та майстер-класи», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Заняття з англійської проходять декілька разів на тиждень.

«Заняття мені подобаються. Викладачі шукають індивідуальний підхід до кожного. За допомогою живого спілкування ми надолужуємо згаяне. За рік я значно покращив знання з англійської», – зазначив АТОвець Анатолій Гирка.

Групи формуються в залежності від рівня знань.

«Хлопці старанно навчаються і тому мають гарні результати», – сказала викладач Анна Манжула.

Записатись на курси у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.