З початку АТО на Дніпропетровщину привезли тіла 1407 захисників України. Рідні впізнали 834 з них. За допомогою ДНК-експертизи ідентифіковано 314 полеглих захисників. На сьогодні невпізнаними залишаються більше сотні бійців. Встановлення імен триває. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

 За час АТО до Дніпропетровщини доставили тіла 1407 бійців. З них  484 – мешканці Дніпропетровської області. Рідні впізнали 834 загиблих воїнів. За допомогою ДНК-експертизи ідентифіковано 314 полеглих захисників.

Бійців, імена яких не можуть встановити відразу, ховають на Краснопільському кладовищі у Дніпрі. Усього тут захоронили 293 невідомих солдата. Імена 165 з них вже встановили за допомогою ДНК-експертизи. Більше сотні загиблих бійців АТО й досі залишаються невпізнаними.

Родичі зниклих безвісти військових можуть пройти ДНК-експертизу. Підстава для здачі аналізів – постанова слідчого. Отримані результати порівняють з ДНК загиблих. На ідентифікацію – три тижні. Аби отримати максимально достовірний результат, спеціалісти беруть біологічні зразки у кількох родичів.

Якщо ваші рідні зникли безвісти чи загинули в зоні АТО, звертайтеся на «гарячу лінію» ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області: (067) 609-80-60. Телефон для довідок управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА: (056) 742-70-25.  

ДНК_укр_01-01

314 загиблих бійців АТО встановлено за допомогою ДНК-експертизи